| ruxi a întrebat:

Salu'!
Am o mica mare problema. Am niste bubiţe pe picioare inestetice, constante si la fel de urate si iarna. Nu stiu ce sa fac sa scap de ele. Ajutaţi-mă!

3 răspunsuri:
| KinkyDive a răspuns:

Daca te faci pe picioare inseamna ca e iritatie, dati cu crema dupa fiecare epilare, si n-o sa mai ai dar sa iti cumperi o crema speciala, gasesti pe la farmacie sau avon sau oriflame, crema dupa epilat.

| ruxi explică (pentru KinkyDive):

Nu numai dupa epilare am, ci tot timpul.

| KinkyDive a răspuns (pentru ruxi):

Atunci s-ar putea sa ai alergie la un aliment care il mananci in fiecare zi, daca zici ca ai tot timpul ar fi bine sa-i faci o vizita medicului de familie.