| ExTrEaM^^94 a întrebat:

A comandat cineva de aici? http://stores.ebay.com/buzirune232 As vrea sa comand ceva si nu prea sunt sigur de acest site.Ma intreb daca nu cumva au un magazin in Romania.

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da eu mi-am luat anul trecut o pereche de cizme. In primul rand trebuie sa iei de la magazin sa nu fie persoana fizica, astfel riscul de a lua teapa este f mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca ai pus intrebarea, vreau sa comand si eu de aici, chiar sunt curios daca a comandat cineva de aici. poate imi lasi si mie un msj.in caz ca stie cineva ceva de site-u asta.bafta