| cassdavid285 a întrebat:

Salut! Am 1.90 la 15 ani și nu știu la care sa ma înscriu tot ma bate la cap or volei or handbal sau portar la fotbal voi ce ziceți poate ii cineva care știe mult

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand Voleiul, fiindca este un sport frumos si placut, fara violenta, imbrancituri, alergat de nebun pe stadion si fara lovituri, fiindca nu te intalnesti cu adversarul pe teren, ci cu echipa ta.

| ReddY25 a răspuns:

Clar portar, poate vei ajunge la Steaua ca Târnovanu

| TheGentleman a răspuns:

La 1.90 ar trebui să fii baschetbalist big grin

| ioana748 a răspuns:

Portar la fotbalhappy

| Hkhtfcvhu a răspuns:

La volei e mai safe totul, la fotbal iti iei o minge in cap si ramai acolo, dar tu iti stii pasiunile. Portarii la fotbal sunt mult mai expusi la riscuri mari decat la volei deoarece tu cand ăla șuteaza la poarta tu sari catre mingea aceea care vine rapid si se pot intampla mai multe lucruri, sa nu aproximezi bine si sa te loveasca, sa te lovesti de tevile de la poarta, etc dar tu stii ce te pasioneaza mai tare

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Dar altcumva te vad fetele cand zici ca esti fotbalist