| maddaha a întrebat:

am 15 ani, 1.74 inaltime..si 65 de kg. sunt bine pentru varsta mea? (ar trebui sa slabesc sau nu?)

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Esti foarte bine acum! Daca ai putea sa ajungi la 63-64kg ar fi suficient. Conteaza sa fi si sanatoasa, nu doar sa te incadrezi in kg normale pentru inaltime si sa arati bine. Pupici!

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca vrei sa fii model trebuie sa ai 54 kg, daca vrei sa fii sanatoasa din punct de vedere medical trebuie sa ai 64

| WedDye a răspuns:

Chiarr foarte bine! normal trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea happy
adica la 1.74 trebuie sa ai 64 de kg

| BlonDiK123 a răspuns:

Este foarte bine cum esti acum depinde si unde este distribuita greutatea adica daca ai mai mult pe solduri pe coapse etc...dar daca este distribuita normal esti ff binehappy