| PinkPanda2001 a întrebat:

Am avut parul vopsit, doar varfurile in blond. Insa nu mi-a placut. M-am dus inapoi si mi-am facut un ciocolatiu. Nu prea se vede diferenta intre cele dou nuante (parul meu natural si varfurile vopsite), insa dupa ce ma spal pe cap se deschide in ce in ce mai mult. Am vazut vopsea semipermanenta. Oara daca ma vopses cu aia pana imi voi putea tunde parul, o sa-mi iasa o nuanta dorita sau ceva verde/roscat sau cine stie ce?

4 răspunsuri:
| pitik200 a răspuns:

Pe blond (in timp, la spalare, se duce ciocolatiul) se vede bine de obicei orice culoare aplici. Depinde de marca de vopsea si modul in care o aplici

| PinkPanda2001 explică (pentru pitik200):

Si daca ma revopsesc in februarie cu vopsea permanante tot o sa se duca?

| PinkPanda2001 explică (pentru pitik200):

Mie frica da vopseaua semipermanenta, deoarece odata un par decolorat nu mai are aceeasi pigmenti pe care le avea mai inainte. Si nu vreau sa iasa o alta culoare.

| pitik200 a răspuns (pentru PinkPanda2001):

Orice vopsea se duce!