| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru [in special daca sunteti frizer, sau daca va pricepeti] vreau sa imi spuneti daca puteti cum se numeste aceasta frizura: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau, chiar daca nu ii stiti denumirea, ati putea sa imi dati un sfat cum sa ma aranjez asa? Am deja tunsoarea potrivita pentru asta, trebuie doar sa il ridic in sus?

Cum as putea sa mi-l fac singur? Ma pun in fata oglinzii, torn niste gel pe cap si dau bretonul pe spate?

Adica cum? pieptan+gel/fixativ?

Multumesc anticipat, funda;

( Nu vreau raspunsuri la misto, daca va considerati amuzanti, deschideti-va notepad si amuzati-va singuri, thank you :] )

1 răspuns:
| Miruu12 a răspuns:

Fix asa are profuu meu de isto si i sta biine, insa nu prea stiiu cum sa ti-l faci. Incerca ceva cu piaptanul si cu gelul... Daca iti place cum sta poti pune si fixativ big grin.