| 重要人物 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi. eu am parul saten spre blond si as vrea sa mi-l inchid la culoare. spuneti-mi cu ce ar trebui sa ma spal pentru a-l face saten inchis. subliniez ca vreau metode naturiste.
dau o Fundita! multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Weedier a răspuns:

Poti sa incerci sa til clatesti cu ceai negru sau cafeahappyfundabig grin

2 răspunsuri:
| Gabi_Gabriela_1992 a răspuns:

Pai nu vrei sa-l vopsesti nu?
atunci poti sa iei de la plafar acelea is metode naturiste stiu nici eu n-am crezut dar prietena mea cea mai buna a incercat si functioneaza shampon din plante cred ca e 13 lei

| Dgi a răspuns:

Incearca cu frunze de nuc. Le fierbi si te clatesti cu apa aceea pe cap.