| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o părere: la un sacou roșu închis, împreună cu o pereche de pantaloni maro cu nuanță de violet în carouri albastre, curea și pantofi maro, ce culoare de cămașă se potrivește?(albă am)

Răspuns Câştigător
| AlexPROGamer223 a răspuns:

Sincer as zice alba, albul merge cu aproape orice.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oribila combinatie...

| cristimihailov a răspuns:

Este o culoare de rahat. Totul este prea inchis.
E necesar niste contrast

| JackR a răspuns:

Incerc sa imi imaginez nuantele despre care vorbesti si cam tot ce imi iese ma duce cu gandul la un raspuns pe care l-am dat altcuiva. Daca lui ii recomandam sa nu isi uite tambalul, pentru tine ma gandesc la contrabas!