| Paulicass a întrebat:

Salut am o geaca de piele si din greseala a tras un prieten de ea si s-a descusut partea de la umar? Cum as putea proceda sa refac acea gaura? Pot si eu acasa cu ac si ata sau trebuie dusa la vreun croitor? mersi

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Apeleaza la croitor deoarece ai nevoie de un ac gros ca sa cosi pielea si de ata rezistenta. Gandeste-te ca nu e carpa ca sa o cosi cu un ac ce se rupe una doua si cu ata subtire. Croitorul sigur va stii ca sa faca are el acolo tot ce ii trebuie sa iti faca geaca (,) ca noua :p

3 răspunsuri:
| cineva1992 a răspuns:

Mai bine duo la un croitor!

| Foca a răspuns:

Duo la un croitor deoarece tio face la masina si va fi mult mai rezistenta. Si e pacat sa o cosi tu pentru ca acolo unde s-a rupt se va mai rupe si a doua oara happy funda pls

| Deliiiaaa a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi mai bine sa o duci la un croitor... poate reuseste sa o repare