| Kintachi_Joseph_1987 a întrebat:

Din greseala am varsat niste cola pe o geaca noua. M-am sters putin dupa aceasta iar acasa am vazut ca nu sunt pete pe geaca si nici nu miroase. Mai trebuie spalata sau curatata?
Mersi!

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa-ti traiasca geaca! happy E buna daca se pateaza greu. Probabil e materialul bun, si fiind si impermeabila, nu a lasat a cola sa patrunda si sa se pateze. Si, cum nici daca nu ai dureri de cap nu iei pastile, la fel nici ea nu trebuie curatata sau spalata.

| liliana77any a răspuns:

Daca ai scapat de pata nu.