| Faceburger a întrebat:

Am o intrebare. Cum pot sa-mi maresc buzele natural. Accentuez ca sunt baiat. Dar oricum am buzele foarte mici. Si stiu ca la fetele plac baietii cu buzele mari. Va rog frumos ajutati-ma. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Le freci cu un ardei iute si se maresc vizibil - efectul este aproape instantaneu!
Cat priveste ce le plac fetele, nu buzele conteaza la un baiat, de fapt, cred ca ala este ultimul lucru la care se uita o fata, ci la comportamentul lui, la cat de ingrijit este, la cat de curat si manierat, la cat de frumos sau vulgar vorbeste, la cat de modern se imbraca samd.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E printre ultimele chestii de care-mi pasa la un baiat...

| Raducons a răspuns:

Din pacate nu se pot mari natural pe durata mai lunga sau definitiv.
Intr-adevar conteaza aspectul fizic dar poate tu ai alte atu-uri si compensezi lucrul acesta.
Daca te deranjeaza asa tare, chiar esti complexat intereseaza-te de un procedeu artificial nu conteaza, important este sa te simti tu bine si cu incredere in tine,