| anonim_4396 a întrebat:

Buna,intrebare si pentru fete, si pentru baieti.Cam stupid big grin.Asa,fetelor,va plac baietii mai mari decat voi si cam cu cat(argumentati)? Mie imi plac baietii mai mari cu cel mult 3 ani, sau cel putin 1 an,nu stiu de ce,poate ca sunt mai maturi,mai seriosi, se comporta altfel...Si baietilor,va plac fetele mai mici decat voi,asa,mai micute,sa le cresteti voi, nu stiu cum sa zic big grin (argumentati)Dau funda pentru cel mai frumos raspuns

3 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Sincera sa fiu, imi place sa fiu cu un baiat un pic mai mare decat mine (2-4 ani maxim ) nu stiu de ce,eu sunt genul de fata care imi plac baietii mai retrasi, mai maturi un pic( nu foarte) care nu sunt laudarosi, ci care sunt sensibili, romantici love struck, si mai ales sa nu fie nesimtiti, mincinosi sau fara bun simt. Ma rog, acum ti-am descris baiatul pentru mine laughing dar, in concluzie, baietii care sunt un pic mai mari decat mine happy O zi bunaa! :*

| aNoNN1m a răspuns:

Eu prefer fetele mai maritongue

| cooll a răspuns:

In acest moment n-am nici o prietena dar mi-ar place daca ar fi mai mare ca mine-Este mai matura si...