| iuli5614 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Spuneti-mi si mie cum va faceti parul cand va duceti la scoala? avand in vedere ca diriginta nu ma lasa cu parul pe spate deloc)..mentionez ca am PARUL MEDIU. FUNDA! rasp. rapid!:*:*:X

Răspuns Câştigător
| pupikdulce a răspuns:

In nici un caz coada impletita dar ti-ai putea pune o bentita draguta a.i. sa nu ai parul in ochi si sa il ai pe spate.Ai mai putea (daca ai breton) sa ti-l prinzi intr-o clamita sau sa iti impletesti suvitele din fata intr-una singura si sa o dai intr-o parte. Sper ca ai inteles ce am zis si sper si ca te-am ajutat