| TeoJoy a întrebat:

Am o mica problema. Am 15 ani, 1.58 inaltime si 44 kg. Nu ma deranjeaza felul cum arat. As putea zice ca imi place. Dar problema este la sani. Sunt "miculuti". Nu sunt chiar "inexistenti", dar mi-ar placea sa fie mai mari. Intrebarea este : daca ma ingras, cresc si sanii? Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Dezvoltarea TA finala se va incheiea dupa 18-19ani.Asaca ai putintica rabdare! Nu cred ca ingrasarea te va avantaja dar putin sport(in zona pectoralilor)ar putea ajuta mai mult!

| stlucian a răspuns:

PS: Depinde si genetic cum aratam!
Intreab-o pe mama ta cum avea sanii la varsta ta!

| Aphrodytha a răspuns:

Da cresc, dar nu intr-un mod frumos... ai 15 ani. mai ai timp sa te dezvolti.

| Aphrodytha a răspuns:

Sa nu crezi porcarii de genu' de leacuri. sanii cresc GENETIC. nu de la patrunjel sau ca-i uzi cu apa sfintita!

| ஐKatsu a răspuns:

Exista niste leacuri pentru ' cresterea sanilor ' de exemplu big grin
Mananca patrunjel si verdeturi.
1)Ia un fir de patrunjel si spala-l
2)Neaparat sa-l stregi altfel te va durea stomacul
Daca mananci un fir de patrunjel pe zi in mai putin de 1 luna se vor vedea rezulatele! Pe langa patrunjel adauga in alimentatie si telina/sfecla rosie sau morcov. Bafta puppy dog eyes

| TenKode a răspuns:

Degeaba te ingrasi sanii nu vor creste

| Aphrodytha a răspuns (pentru TenKode):

Ba cresc happy dar in nici un caz ca si cum ai avea silicoane laughing

| CrinutzaCrinutzica a răspuns:

O sa creasca cu timpul ai rabdare!:*

| GangstaGurl a răspuns:

Daca te ingrasi la sani se va depune grasime, si va arata oribil.Vor fi "pufosi" ca sa zic asa si nu vor mai avea o forma bine definita. Eu zic sa ai rabdare. Pentru cresterea sanilor : Ii poti freca cu usturoi, asa se spune din batrani ca ajuta. Sper ca te-am ajutat! :*