| IulianDornianu61 a întrebat:

Am o nelamurire... As vrea sa stiu masurile pentru lungimea parului la tuns. Cat inseamna tuns cu 1, cu 2, cu 4 in centimetri sau milimetri?

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

4 centimetri.
Este logic. Îți dai seama că nici măcar nu ai putea să faci diferența dintre 1 mm și 4 mm, nu? Ar fi o diferență prea mică pentru a fi observată.

| ElizaaaX a răspuns:

E da...si tata credea ca 3 inseamna 3 centimetri laughing) Cand l-a terminat frizerul de tuns i-a picat fata.
Nu sunt nici centimetri, nici milimetri 1 la frizer=2-3 milimetri/ happy

| IulianDornianu61 explică (pentru ElizaaaX):

Mersi... dar as vrea sa stiu ceva. Eu vreau sa ma tund cu 1 pe laterarele capului, cu 2 pe spatele capului si in varful capului cu 4. Ar fi decalajul prea mare oare? Sau nici macar nu o sa se cunoasca mari diferente de marime intre partile capului?

| ElizaaaX a răspuns (pentru IulianDornianu61):

NU..nu se vede rau diferenta. happy