| ღHinataღ a întrebat:

am parul pana la umeri, cum as putea sa il fac sa creasca repede, fara sa folosesc sampunuri sau uleiuri? dau funda pentru cel mai rapid si mai corect raspuns.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Părul creşte cam 1-2 cm pe lună. Dacă ai o alimentaţie sănătoasă şi îl îngrijeşti (fără placă şi alte produse dăunătoare, spray-uri, fixativ etc), şi dacă îţi faci săptămânal câte o mască de păr cu ulei de măsline, ricin şi ou crud şi dacă îi tai vârfurile periodic, ai şanse să îţi crească în 5-6 luni cam 14-15 cm.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mananca multi morcovi, este indicat in cresterea parului, vedere, decojirea pielii, etc. happy