Întrebare recomandată | Alex8595 a întrebat:

Salut, am si eu un ceas Roger Dubuis ca acesta

http://img268.imageshack.us/img268/6466/rogerdubuiseasyd iverchr.jpg

insa am o problema la el, anume trebuie sa ii schimb cureaua la el ca e rupta si sa ii pun telescop nou, insa nu stiu nici un magazin specializat in asemenea ceasuri, am fost la un ceasornicar si mi s-a spus sa ii taie piciorul din mijloc... asa ceva este anormal, vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste recomandari sau ceva site-uri online de unde pot cumpara curea pentru el, tin sa precizez ca stau in Prahova, daca stiti ceva magazine specializate cu acest tip de ceas, dau funda celui mai bun raspuns.

Scuzati categoria

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex,iti dau telefonul meu prin mesaj privat.Nu pot sa vad imaginea, dar suna sau da un mesaj.

| Alex8595 explică (pentru anonim_4396):

Salut, ti-am dat mesaj privat daca ma poti ajuta si pe mine ti-as fi foarte recunoscator Multumesc Frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex8595):

Am vazut, fa ce ti-am cerut; pe moment, inca nu merge imaginea.