| Username55 a întrebat:

Am un vartej fix in frunte de care as vrea sa scap sau macar sa-l fac sa nu mai stea in toate directiile.
Stiti vreun tratament sau ceva asemanator cu care sa imi pot rezolva problema!

OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Aia e directia de crestere a firelor tale de par. Nu poti decat sa le fortezi sau mai bine spus "educi" sa creasca intr-o anumita directie prin pieptanarea parului si fixarea cu diverse solutii.

| Grumpy1780 a răspuns:

Si eu am exact la fel! In primul rand te duci la un frizer profesionist, si cum vine si vacanta de vara te poti vinde foarte scurt dar ii precizezi frizerului sa-ti indrepte vartejul... apoi iti dai parul pe spate ...sau intr-o parte ..asta ramane la alegerea ta! FUNDA?