| OdetteAndreea a întrebat:

As dori sa aflu ce produse cosmetice sunt mai eficiente in ingrijirea tenului cu tendinta acneica. Multumesc.

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Incearca Zynerit!

| OdetteAndreea explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Am incercat, cand eram mai mica. Nu mai atat de multe cosuri pe fata, dar imi apar cand si cand si vreau sa scap de tot de ele.

| HolyPotato a răspuns:

Am aceași problemă ca tine. Am încercat o grămadă de produse fără niciun rezultat mulțumitor până am descoperit cremele de la herbagen cu extract din melc. Sunt absolut minunate:
http://www.naturashop.ro/......-m-52.html

| FaraSareDoi a răspuns:

Eu încerc momentan o cremă de la Farmec cu Aloe Vera şi măşti cu argilă. happy

| hondru a răspuns:

Cumparati gama de la visi. curatator +crema

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

Argila, este foarte buna, am avut si eu un fel de acnee si mi-a trecut in cateva saptamani happy

| itspancake a răspuns:

Masca de argilă.