| astrid_2414 a întrebat:

As dori si eu un sfat. Sunt satena mediu, ochi caprui si as dori sa ma vopsesc Mahon inchis de la Palette deoarece mi-se pare o culoare draguta. cel putin pe cutie. Precizez ca nu am mai fost vopsita. Nu stiu daca culoarea aceasta mi-ar iesi din prima. A-ti incercat aceasta culoare? Ce parere aveti?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Incearca sa te vopsesti, p parul saten mediu cam orice tip de vopsea prinde:*

| Deea a răspuns:

Nu am incercat culoare asta dar pentru ca esti satena si mai ales ca nu te-ai mai vopsit niciodata sigur o sa iti prinda culoarea. Mie mi se pare o culoare frumoasa.