| AryennSm a întrebat:

As vrea sa imi fac cateva suvite albastre sau mov, dar care dupa cateva spalari sa se ia... Exista asemenea produse? Sau macar vopsea albastra sau mov permanenta, spuneti-mi unde pot gasi va rog.

Răspuns Câştigător
| angelcore a răspuns:

Este simplu poti intreba la farmacie sigur au asa ceva:
-albastru de metil - iti face parul verde
-violet de genţiană -iti face parul mov
-tinctura/carmin - iti face parul roscat
Daca te speli mai bine se ia si dupa prima spalare. Cum se foloseste : pui intr-un bol mic apa, camo jumatate de litru sau mai utin si apoi pui in jur de 10 picaturi sau mai mult. Succes.

1 răspuns:
| LoveLoveLove12345 a răspuns:

Bună! În loc să folosești vopsea poți folosi hârtie creponată.E și simplu și ieftin. Găsești pe internet tutoriale despre cum să îți faci părul în acest mod. Succes! happy