| HiperSoul a întrebat:

As vrea sa imi schimb infatisarea un pic. ma refer la coafura. Eu de felul meu sunt inalta si slaba. Ce fel de coafuri mi s-ar potrivi. P.S. nu din cele sofisticate. Doar spuneti-mi par lung sau scurt, cu breton sau fara, ceva de genul acesta. Putemi sa-mi dati si ceva poze.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Te poti tunde filat cu breton pe o parte. Eu tot timpul ma tund asa pentru ca imi place cum imi sta. Si eu sunt tot slaba si inalta.

| wolder a răspuns:

Trebuie sa stiu care e forma fetei ca sa iti spun ce coafura ti se potriveste

http://mypreciousbijoux.files.wordpress.com/2012/02/formele-fetei1.jpg

| HiperSoul explică (pentru wolder):

E ca cea de-a 2 imagine. Si ce fel de coafuri se potrivesc la asa fata? La fel din cele simle.

| HiperSoul explică (pentru wolder):

Dar eu undeva citisem ca fetele inalte nu trebuie sa poarte par scurt precum cel din imagini.

| wolder a răspuns (pentru HiperSoul):

Atunci alegi tunsura asta:

http://static.eva.ro/......c38e46.jpg

sau altele cu par lung pentru fata ovala

| HiperSoul explică (pentru wolder):

Bine mersi

| Pawesome a răspuns:

Asta depinde si de trasaturile fetei.O coafura trebuie sa te avantajeze. deci nu ne putem da cu parerea.

| ImiUrascViata a răspuns:

Incearca sa iti aranjezi parul cu ondulatorul daca il lasi lungi, eu personal il consider simplu dar interesant in acelasi timp big grin!winking