| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
As vrea sa imi schimb tunsoarea dar nu am nici o idee cum...
imi puteti recomanda ceva?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
Eu am sa iti dau un link si de aicea poti sa te inspiri!
http://www.pozetunsori.com/tunsori-baieti

Pa Pa! Fundita

| LoveLife96 a răspuns:

Freza de cuc` gen cum o are Justin Bieber acumlaughing) ar fi cevathinking sau lasa`l sa creasca lung big grin

| culturistu a răspuns (pentru LoveLife96):

Numai gay poarta parul lung.cea mai buna freza este gen soldat american scurt arata a barat nu a tzanc

| Polaris a răspuns (pentru culturistu):

Tipu' ăsta e mai amuzant decât T/A-ul.laughing

| lialia96 a răspuns:

Conteaza mult ce culoare de par ai, culoarea tenului si forma capului, nu putem sa recomandam chestii fara sa stim daca ti s-ar potrivi

| NashSergiu a răspuns (pentru lialia96):

Am parul saten si forma capului putin alungita