| Kavi a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca exista vreo frizerie pe langa Sala Sporturilor Constanta sau pe langa UMC pls.

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Frizerie Constanta, Frizerii Constanta 2012.

Nume Salon Infrumusetare (+ detalii) Servicii / Facilitati / Dotari
1. MACHIAJ SEMIPERMANENT-tehnica Goldeneye, COSMETICA NATURISTA, DETOX FOOT SPA
Constanta - zona:FALEZA NORD, str. Unirii, nr. 63B, Constanta, Constanta Cosmetica, Infrumusetare, Manichiura, SPA,

2. CONTOUR CENTER
str.Bogdan Voda, nr. 69, Constanta, Constanta Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,

10. Anita Beauty
Constanta, Str. Soveja, Nr. 114, Bl. DR 33, Parter, Constanta, Constanta Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Epilare Definitiva, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
11. zebe hairdesigner
Str Stefan cel mare nr 47 a, Constanta, Constanta Oferte Speciale (1) Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Epilare Definitiva, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
12. BODY SLIM
DRAGOSLAVELE NR. 18 CONSTANTA, Constanta, Constanta Oferte Speciale (1) Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Epilare Definitiva, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
13. MONIK STYLE
B-DUL TOMIS 236, Constanta, Constanta Oferte Speciale (1) Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura,
14. Dali Studio
B-dul Al. Lapusneanu Nr. 115, Constanta, Constanta Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura,
15. CONTOUR CENTER
str.Bogdan Voda, nr. 69, Constanta, Constanta Oferte Speciale (1) Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
16. ANDRA BODY LINE
B-dul Mamaia, Constanta, Constanta Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Epilare Definitiva, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
17. beauty style
Solidaritatii nr 13, Constanta, Constanta
10% reducere
Oferte Speciale (1) Coafura, Coafura Mirese, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura,