| Dobroiu_Alexz_1997 a întrebat:

Salut as vrea si eu niste sfaturi cum sa imi fac parul sa stea drept la varfuri pentru ca, cand creste mare nu mai sta dret la varfuri in special la breton si vreau sa imi stea drept

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
La mulți ani!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Ai parul ondulat si de aceea nu mai sta drept cand creste.Nu ai ce sa faci decat sa-l aranjezi cu placa sau perie rotativa sau in timp ce il usuci cu feonul.Incearca si cu spuma sau gel si vezi ce merge.

| NevastuicAaA a răspuns:

Pai parul in timp se deterioreaza.
Trebuie tunse varfurile daca sunt despicate.
Poti sa folosesti si un balsam de par pentru a fi mai moale si drept.

| LolaLollita a răspuns:

Foloseste un ulei special pentru varfuri. Indreapta-l cu placa.

| SlenderWomen a răspuns:

Gre gre gre sheli m-am saturat de atatea ''drept''nu ''dret''

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Dal cu placa