| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce trebuie sa fac pentru a avea o fata curata fara cosuri, nu vreau nici sa folosesc creme. Imi puteti da niste sugestii de masti sau altceva? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MonnicaM a răspuns:

Cauta pe youtube: Michelle Phan; are foarte multe tutoriale cu masti de fata care te pot ajutawinking

1 răspuns:
| Aliceeata a răspuns:

Ai putea sa te dai, chiar daca nu ai machiaj pe fata, cu demachiantul tonic de la Yves Rocher pentru ca este foarte delicat fu tafa si o lasa foarte fina si in cateva zile vei observa diferenta. Daca nu vrei sa cumperi demachiantul te sfatuiesc sa te speli pe fata si dimineata si seara si in timpul zilei sa ti niste fervetele demachiante sau pentru indepartarea sebumului(adica transpiratiei) in felul asta fata ta nu va avea pori inchisi de sebum. Sper ca te-am ajutat!