| CosminVSIL a întrebat:

Salut, aveți idee dacă sunt fake-uri sau nu?
https://imgupload.io/album/p.EIZ

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Din poza par reali dar destul de purtati. Cutia este originala si sunt fabricati in Vietnam, ceea ce indica ca sunt originali. Nike are foarte multe fabrici in Vietnam si pot garanta faptul asta, deoarece am cumparat perechi de adidasi Nike produse in Vietnam din magazine oficiale Nike. Daca vrei sa te convingi cauta modelul acela de Jordan pe internet si dupa model pui : Fake vs Real. Enjoy.

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Made in Vietnam. Nu sunt originali.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Nu sunt fake, poti verifica si iti poti da seama chiar si tu la eticheta alba"de pe limba". Cutia este din fabrica, ceea ce arata ca sunt originali. Insa mie personal imi par cam uzati

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Bineinteles si cutia poate fi falsificata, m-am exprimat gresit. dar sunt 99% sigura ca sunt originali