| ConfuzMare a întrebat:

Salut,cam ce haine se poarta in perioada asta? hanorace, bluze la baieti? am 21 de ani dar nu m-am priceput niciodata la haine,imi puteti recomanda niste modele ceva? o sa incerc sa cumpar cat mai asemanator daca sunt faine
mersi frumos (ceva sa mearga in perioada asta, nu chiar de decembrie la -15grade)

5 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Nu conteaza daca te pricepi sau nu, important e sa te simti bine in hainele care le cumperi. As putea totusi sa iti dau cateva sfaturi
- fara pantaloni mulati
- camasile peste tricou arata bine cu converse si blugi
-tricouri cu imprimeuri colorate si hanorace simple

| Disharmony a răspuns:

Cum e posibil ca la 21 de ani sa nu stii cu ce sa te imbraci?

| ConfuzMare explică (pentru Disharmony):

Nu ma pricep deloc la moda, am gusturi urate...

| Disharmony a răspuns (pentru ConfuzMare):

Gusturi urate, zici? Adica nici tie nu-ti plac hainele care-ti plac, sau cum? Nu e de ajuns sa te imbraci cu ce iti place, trebuie sa iti pese atat de mult de ce poarta majoritatea? Pana la urma, sunt doar niste haine stupide, fir-ar sa fie.

| MissJJ a răspuns:

Depinde si pe ce fel de stil vrei sa mergi,eu as recomanda camasile(o camasa alba simpla, blugi si tenesi, pe deasupra o geaca de piele), dar daca esti mai sport in locul camasii foloseste tricouri, cele cu scris imprimat sunt foarte tari. Cauta pe internet cataloguri cu colectiile destinate barbatilor si inspira-te de acolo.Tu stii ce iti place!