| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ce creme folosiți dupa epilat? Inghinal, la suraț, aveam o cremă pe care o luam de la farmacie dar este fffoarte puțină si nu stau sa cumpăr de fiecare dată. Ma irit rău daca nu dau cu crema respectivă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc cremă Doina. După ce o aplic simt că-mi hidratează pielea şi-mi dă o senzaţie plăcută, plus că nu mă irit. happy O aplic şi pe picioare.

| scosmynnnn a răspuns (pentru anonim_4396):

Se găsește in farmacie/magazine normale? Dacă nu e deranjul prea mare imi poți lăsa un link? Multumesc mult.

| anonim_4396 explică (pentru scosmynnnn):

Se găseşte în aproape orice magazin/supermarket în afară de cele alimentare. E şi în variantă roz şi în variantă albă. Sper să-ţi fie de mult folos. happy

| scosmynnnn a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc multhappy

7 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Spirt sanitar.

| scosmynnnn a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Nu e bun, trebuie cremă. De la spirt mai rău te iriti.

| Gigi777 a răspuns:

Te iriti pentru ca probabil folosesti deodorant dupa ce te epilezi si iti intra in piele acea substanta prin taietura pe care ai facut-o cand te-ai epilat cu lama.
Eu unul nu folosesc nici o crema. Cine stie ce chimicale nocive sunt pe acolo si dai o gramada de bani pe ele in loc sa cumperi o paine.

| scosmynnnn a răspuns (pentru Gigi777):

Nu folosesc deodorant. Foloseam sal ekarzin unguent, e f bun dar e prea putin intr-un tub.