| cCristiannn a întrebat:

am o camasa albastru inchis, ce culoare ar trebui sa aiba pantalonii si pantofii?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea incerca o combinatie cu pantaloni negri si pantofi negrii, pantaloni maro si pantofi maro, sau o pereche de blugi crem si pantofi de aceeasi nuanta cu camasa. Ideea e sa asortezi culorile in asa fel incat sa nu te imbraci in curcubeu, iar pantalonii/ blugii e de preferat sa fie culori neutre (negru, alb, albastru, crem, bej, maro, gri). happy

Răspuns utilizator avertizat
| cCristiannn explică:

Am uitat sa zic, sunt baiat.

| misterygirl123 a răspuns:

Pantalonii negri si pantofii negri sau aceeasi culoare cu camasa. frumoasa culoare aleasa. bafta