| Kristina_9854 a întrebat:

ce fond de ten imi recomanda'ti da sa fie bun..la mine tenul ii gras si as vrea sa ascund imperfectiunile...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Http://www.makeuponline.ro/fond-de-ten/maybelline/affinitone-24h/
Are o bună acoperire, acoperă perfect petele şi oricare alte imperfecţiuni, lasă tenul fin şi hidratat, sau:
http://www.produsecosmetice.ro/......r2887.html

| GabriiiiiElla a răspuns:

Buna!

Eu iti recomand BB Cream de la Garnier, este perfect pentru toate tipurile de ten si chiar acopera imprefectiunile, pret este in jur de 28-30 lei! Este un produs multifunctional, avand multiple avantaje : ingrijire, hidratare, corectare, reparare, sporire a stralucirii si protejare.

| AllStarsRules a răspuns:

Fond de ten Maybelline SUPERSTAY 24 H