| dedfgv a întrebat:

Ce fond de ten pot folosi vara(mentionez ca am tenul normal/gras)pentru a acoperii roseata si imperfectiunile tenului?

1 răspuns:
| LikeChocolate a răspuns:

Poti folosi o crema coloranta dar mai bine ia'ti un corectorhappy
Sunt corectoare care su chestii verzi, nu stiu cum sa explic,adica are o parte verde cu, care acoperi roseata si cealalta parte acoperi ca sa nu fie verde,este si la oriflame, cauta pe site
si corectoarele se agsesc si la avon, miss sporty, sephora, elf, etc.
happy
sper ca te'am ajutat.
byewave