| Maree1 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care se epileaza pe picioare? Sunteti de acord?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea, se cam fac de ras dar asta e viata lor metrosexuali afemeiati

| T0T a răspuns:

Fiecare face ce vrea, opinia noastră nu ar trebui să cântărească în astfel de decizii. Nu noi suntem în măsură în a fi de acord cu așa ceva.

| RainmakerX a răspuns:

Pur si simplu mi se pare un pic ciudat,atata tot. Eu unul nu as face asa ceva. Daca ei asa se simt mai bine, atunci nu ii condamn, cu toate ca trebuie sa recunoastem ca este un pic mai mult decat ciudat sa fii vazut astfel in unele locuri.
Fiecare are dreptul sa aleaga, deci nu ar fi o mare problema pana la urma urmei, numai ca lumea este rea si te poate judeca pentru asta.

| aXy99 a răspuns:

De ce n- am fii? E treaba lor. Daca alearga mult/ practica vreun sport, vara r chiar indicat. Daca au FOARTE mult par si se simt rusinati din cauza asta? E si asta un posibil motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai acum ceva saptamani am stat langa unul in maxi care era mai epilat pe maini si pe picioare decat mine.
Ii lucea pielea la cat era de epilat.
Arata naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E alegerea fiecăruia. dar nu e plăcut să vezi asta..fiți bărbați măi!

| lBroken69 a răspuns:

Arată ca la un gay,fără supărare. Dacă chiar are prea mult păr pe picioare, da, nu e nimic, mai merge din când în când, dar să nu îi strălucească picioarele ca la femei.

| horansgang a răspuns:

Să ştii că eu chiar sunt laughing. Îmi place mai mult să văd piciore epilate decât picioare de gorile sau cu pătrânjel grămadă.

| CaziPloaie a răspuns:

Eu zic ca este ok sa te tunzi cu masina ceva nu cu bigul, adica fara nimic dar la fotbalisti, merge.