| Tpufan123 a întrebat:

Ce parere aveti despre incaltamintea de culoare inchisa/neagra cu sosete albe sau deschise? Inainte era mare rusine sa porti adidasi negri cu sosete albe, dar am vazut pana si papuci ca de plaja cu sosete albe lungi, si arata bine, trebuie sa recunosc!

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu a fost niciodata rusine sa porti combinatia incaltaminte neagra cu sosete albe, poate doar in viziunea unora. Eu port des sosete albe, am foarte putine exceptii de alte culori.
Dar la sandale nu se poarta sosete deloc, nici albe nici negre. Sandalele se poarta direct pe picior.

| Tpufan123 explică (pentru Lioana):

Ok, complet de acord! Si la papuci ma refeream asa: https://www.instagram.com/......Y1O_TAP_J/

| Lioana a răspuns (pentru Tpufan123):

Bro isi permite sa sfideze eticheta ca e rebel si e vedeta. Mie personal nu-mi place combinatia sosete slapi, mai ales in aeroport.

| Tpufan123 explică (pentru Lioana):

Deci, daca el ca "vedeta" nu este atat de ingrijorat de aparitie, noi restul de ce trebuie sa ne dam disperati ca nu am gasit combinatia perfecta? laughing asta e gen f nonsens
Mai astept raspunsuri...

Răspuns utilizator avertizat