| Robert_2672 a întrebat:

Salut.
ce placi bune stiti care sa nu arda parul la mai multe folosiri?
si sa nu coste foarte mult? la ce preturi stiti si ce placi?

4 răspunsuri:
| Diana498 a răspuns:

O placa simpla Remighton (sper ca asa se scrie) costa in jur de 100 lei este foarte buna si nu arde parul! Poti seta temperatura si gradul de incalzire! Funda?

| karlikuicsddd a răspuns:

Pai placile Remington sunt the best! doar ca nu sunt la un pret foarte mic. cel mai putin am vazut in Media Galaxy cu un milion si ceva dar era simpla. Nu ii poti regla temperatura [placa avand 170 de grade]si mai sunt si Philipsurile care sunt destul de ok dar sa cauti cu ceramica. baftahappy. Fundita?

| loveee a răspuns:

Pai. cele de la regminton sunt cele mai bune
eu as alege pe aceea cu tripla protectie
este undeva in jur de 2 milinoane
nu este ieftina dar merita
penrtu ca nu are parul chiar asa de rau[ nu exista placa sa nu arda deloc parul]
si intinde foarte bine
o poti gasi in magazinele mari
cora carrefour real metro etc. si la magazine de electrocasnice
bafta!winking

| Claw a răspuns:

Eu folosesc o placa Remington si sunt extrem de multumita de ea.
Succes!winking