| Raluca160899 a întrebat:

Fundiță! Ce plăci de păr bune, să nu ardă părul rău și să fie între 1 milion si 2 milioane jumate știți? Știu că unele plăci pot să-ți facă si părul mai ondulat, ca și cum mi-am împletit părul într-o coadă împletită și după l-am desfăcut. Mulțumesc mult!

11 răspunsuri:
| Diana498 a răspuns:

Eu am Remighton (sper ca asa se scrie) pe care am dat 2 mil si jumatate dar are de facut parul drept, cretul ala de care vorbeai tu, undulator cu trei feluri de bucle...Este foarte buna, eu am parul lung si nu mi-l arde... Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

| karlikuicsddd a răspuns:

Woodee a răspuns:
Nu te lua dupa ei...placa cea mai buna este Roventa...

Good Luck!
Nu e adevarat! eu am Remington si sunt foarte multumita de ea. Roventa mi-a ars parul intr-un hal. am si aruncat-o la gunoioh go on

| RloveR a răspuns:

Eu am placa Remington si este buna, nu`mi arde parul, insa mie nu imi prea rezista drept mai mult de o ora.straight face

| Quiss a răspuns:

Cumpara-ti o placa Remington. Preturile variaza, dar este cea mai buna marca in domeniul acesta.

| Koody5 a răspuns:

Sora mea foloseste o placa de par cu ceara. Nu arde deloc parul... iar daca vrei sa-ti faci parul ondulat, iti vad un pont: ia o suvita subtire de par si ruleaz-o pe placa. Tii vreo 10 secunde, apoi ii dai drumul. Asa i-am facut eu la o nunta si mi-a tinut fara sa ma dau cu fizativ 1 ziwinking! Te pupkiss! Fundita?

| Koody5 a răspuns:

Sora mea foloseste o placa de par cu ceara. Nu arde deloc parul... iar daca vrei sa-ti faci parul ondulat, iti vad un pont: ia o suvita subtire de par si ruleaz-o pe placa. Tii vreo 10 secunde, apoi ii dai drumul. Asa i-am facut eu la o nunta si mi-a tinut fara sa ma dau cu fizativ 1 zi! Te pup! Fundita?

| Koody5 a răspuns:

Sora mea foloseste o placa de par cu ceara. Nu arde deloc parul... iar daca vrei sa-ti faci parul ondulat, iti vad un pont: ia o suvita subtire de par si ruleaz-o pe placa. Tii vreo 10 secunde, apoi ii dai drumul. Asa i-am facut eu la o nunta si mi-a tinut fara sa ma dau cu fizativ 1 ziwinking! Te pup! Fundita?

| Koody5 a răspuns:

Imi cer mii de scuze pentru spam. Am crezut ca nu s-a trimisbig grin. SCUZE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce placa ar trebui sa fie ca sa nu arda macar un pic parul...bine cat despre pret depinde cat esti dispusa sa dai pentru ea. daca cauti ai sa gasesti sau daca nu intreaba-ti stilistul si el/ea t poate ajuta

| shane_9616 a răspuns:

Eu am Remington si e foarte buna am scapato odata in apa si am crezut ca nu mai merge am lasat-o la uscat si a doua zi cand am bagat-o in priza era ca noua.plus ca am scapto de multe ori pa jos si nu s-a stricat eu in 5 minute imi gata parul de intins cu ea( si am parul lung) pentru incalzeste bine si nu arde parul am o prietena care sta si 30 de min pana sa isi intinda parul dar ea are un Philips.

| Woodee a răspuns:

Nu te lua dupa ei...placa cea mai buna este Roventa...
Good Luck!