| aleser18 a întrebat:

Salut, ceva sa-mi acoper vineteala de la ochi de la oboseala? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Dj14mally a răspuns:

Pai te speli bine cu sapun, apoi clatetsi cu apa calda, si apoi mai clatesti cu apa rece inca o data si poti aplica o crema, apoi un fond de ten si un pic de pudra pentru aspect natural

Ca sa scapi de cearcane in fiecare zi sai 10- 15 min cu 2 castraveti pe ochi, reci! revigorant si ajuta
Din cand in cand mai deschizi ochi ca sa iti intre aceal aer cu nu stiu ce si in ochi, trebuie sa aiba efect inauntru!
Succes la frumustete!

4 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Poti pune putina tinctura sau bitter

| oliviaaa a răspuns:

E u stiu ceva dupa ce folosesti pachetelul de ceai din ceai le pui pe ochi si astepri ceva timp scuze dar nu tin minte cit siti vor trece sau lingurita de la ceai la fel muultumesc sper ca te-am ajutat succes!

| aleser18 explică:

Ceva creme?big grin

| aleser18 explică:

Is baiat...Si am ochiu` umflat de la oboseala. si vroiam foarte mult s scap de cearcane