| anonim_4396 a întrebat:

la mine deci sa invineţit sub ochi la ambii ochi, din ce cauză poate fi vineţeala asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Din cauza stresului sau a oboseli. Mai mult din cauza nedormitului.

2 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Daca te-ai lovit la nas e foarte posibil sa fie din aceasta cauza.
Daca invinetirea este usoara si nu te-ai lovit, inseamna ca ai o problema de sanatate, o lipsa in organism sau poate o boala ceva, nu stiu sa-ti spun. Cel mai bine mergi la medicul de familie daca tot nu-ti dai seama exact de la ce e.

| grgdlk a răspuns:

Ti ai luat vreo torpilalaughing