| Începătorul988 a întrebat:

Credeti ca ar fi ok sa imi vopsesc parul? Culoarea lui fiind un negru mai decolorat, si vreau sa il vopsesc mai inchis(Tot negru)
P.s: sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Buna! Eu una nu vad nimic iesit din comun, dar avand in vedere ca esti baiat si trebuie sa te tunzi mereu trebuie sa ai in vedere problema ca va trebuie sa il vopsesti de fiecare data, dar daca iti convine, de ce nu?! Bafta!

| Începătorul988 explică (pentru Dishka):

Da, dar vopseaua nu cauzeaza matreata/caderea parului?

| Dishka a răspuns (pentru Începătorul988):

Nu,si eu sunt vopsită. Alege o vopsea de calitate (garnier,syoss) sau te poti lasa pe mana unui stilist la salon, doar ca o sa te ajunga mai mult. Încă un sfat, fiind vopsea neagra o sa si manjesti un pic frunte, ureche.dar stai calm, la 2 spalari iese si părul tau va arata normal pentru prima dată ti se va parea ciudat, te pup

| Începătorul988 explică (pentru Dishka):

M-am vopsit la un salon. Dar este normal ca pe timp de zi sa para un albastru mai inchis? laughing)

| Dishka a răspuns (pentru Începătorul988):

Mm da, asta pana se mai duce putin din culoare, o sa arate normal dupa cateva spalari

| Începătorul988 explică (pentru Dishka):

Mersi.