| anonim_4396 a întrebat:

Daca beau doua cani de ceai verde in fiecare zi si fac exercitii (abdomene, genoflexiuni, etc.)in fiecare seara dar mai manc cate ceva dulce si paine da cat de cat rezultate? Pentru slabit ma refer.Va multumesc.

4 răspunsuri:
| llliii a răspuns:

Sa sti ca poate da poate nu dar dieta pe care o alegi trebuie sa ti se potriveasca incearca sa mananci sanatos si sa faci mult sport si sa nu crezi in dietele di reviste sau de pe net ca pot sa iti faca raubig grin

| CybeRAthlete a răspuns:

Iti dai peste cap organismul cu asa ceva. consulta un nutritionist. corpul tau te tine in viata, nu iti bate joc de el cu chestii auzite sau batranesti.
bafta

| ColourMePretty a răspuns:

Da.cu siguranta va da rezultate.Si eu am incercat asa, si am slabit, cat de cat.Mentine-te tot asa! Fundita?

| controlled a răspuns:

Da rezultate deoarece e un program fix si e ca si cum ai tine cura de slabire... dar mai documenteazate pe internet si mai cauta retete sau metode de slabit poate ajuta!