| viorelalyn a întrebat:

Salut, daca fac 100 abdomene pe zi, in cat timp se vad rezultate?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde frate, si eu pot sa fac 1000 de abdomene pe zi, facand cate 100 pe ora

| hunterpainting a răspuns:

Patratele ai, daca nu le vezi inseamna ca sunt ascunse sub sunca.
da-o p-aia jos si o sa ai rezultate.

| MrMihnea a răspuns:

Degeaba faci 100-1000 abdomene pe zi, trebuie sa lasi muschii sa se odihneasca vreo 3-4 zile ca sa se vada rezultatele

| jeann a răspuns:

E mai eficient sa faci 5 serii de 20 de abdomene decat 20 de serii de cate 5 abdomene.

| OliviaSteer a răspuns:

Depinde de doua situatii:
1. Daca faci 100 de abdomene de pui de la Mc Donalds la micul dejun, atunci se vor vedea rezultatele destul de repede. In o saptamana deja ai luat 10 kg in plus.
2. Acum serios, sfatul meu este sa discuti cu un trainer sau cu cineva de la o sala de fitness care are experienta pentru ca depinde de extrem de multi factori: metabolism, constructia corpului, rezistenta lui, pregatirea anterioara etc. Deci sfat este sa discuti face to face pentru ca in teorie se poate spune orice, dar trebuie sa te vada cineva experimentat.
Astept funda >)