| AndiNyctophilia a întrebat:

Salut, daca imi dau parul cu placa de indreptat mai creste? fundita:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl distrugi cu placa, va fi ars și vei fi nevoită să-l tai.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Da, sigur ca o sa creasca, doar fi sigura ca o sa folosesti http://not-just-beauty.blogspot.com/2010/09/review-syoss-heat-protect.html pentru protectia parului. Sper ca te am ajutat. Funda? :)

| JoAnne9 a răspuns:

Hei...Intebarea e foarte simpla de fapt.Parul tau nu va crestehappy. Numai ca indreptandu-l va parea mai lung.De exemplu daca il ai cret sau ondulat castigi cam 5 cm. FUNDA!

| Teodoora a răspuns (pentru JoAnne9):

Cum sa nu mai creasca parul daca il dai cu placa? OMG!

| JoAnne9 a răspuns:

Eu ma dau saptamanal cu placa si nu mi l-am ars tongue.

| mattdemon a răspuns:

Da o sa creasca dar are un aspect de par ars

| Krosa a răspuns:

DA.normal ca creste