| skate19 a întrebat:

Salut daca imi fac dreaduri si ma plictisesc de frizura si vreau sa ma tund mai creste parul? si as vrea sa stiu daca am parul ca a lui justin biberon pot sa-mi fac dreaduri? merge? mi se mareste parul?

Răspuns Câştigător
| SugarSkull a răspuns:

Daca ai parul la fel de lung ca al lui J. Bieber nu prea merge sa-ti faci dreaduri. Un dread iese ca marime cam la jumatea firului de par fiindca firele se incurca intre ele [nu stiu exact cum sa explic]. Asteapta sa-ti creasca parul.
De crescut dupa creste normal parul.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părul crește indeferent de tunsoare.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Parul creste normal si cu si fara dreaduri, sincer o sa arate foarte urat daca ai parul atat de scurt, de obicei dreaduri isi fac cei ce au parul lung si cret sau cei care au parul prea lung. Si te avertizez dupa ce iti faci dreaduri daca te plictisesti de ele va trebuii sa iti tunzi tot parul.

| mihaiburaga a răspuns:

Da iti mai creste parul indiferent de ce freza ai. Dar o metoda de a avea dreadurile mai mari intr-o perioada cat mai scurta ar fi extensiile. Daca te intereseaza am eu 34 de dreaduri negre 150 lei. Daca te intereseaza da-mi add la mihai.messy@yahoo.com.

| MasterSergeantMarcin a răspuns:

Justin Biberon? rolling on the floor rolling on the floor Nu Justin Beeber? big grin

| Katallush a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa ti-l tuzi dupa propriul gust si in plus nu ti-l fa ca la justin bieber ca nu e la moda.