| NexBy a întrebat:

Salut,de ceva timp ma bate capul sa ma vopsesc, dar am o parte unde se vede mai rar parul. Întrebarea e ce culoare sa aleg ca să mai ascund parul rar, mai deschis sau mai închis?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste o culoare de vopsea mai deschisa, fiindc parul cu cat este mai inchis la culoare cu atat lasa zona cheala mai vizibila, fiindca scalpul este alb.

| Furnicuta000 a răspuns:

Culorile mai inchise creeaza efect de umplere si dau impresia ca parul e mai des. Dar eu nu m-as vopsi. Exista la magazin spray pentru scalp, il aplici pe scalp si ai efect instantaneu