| xXx_6498 a întrebat:

Salut, e bun samponul Gliss Asia Straight, nu vreau sa imi faca parul perfect drept ca dupa placa, da macar indreapta cat de cat parul, eu am parul ondulat subtire, si nu-mi place cumi imi sta, deci parerea voastra care e, e bun de ceva samponul?(am auzit ca trebuie sa fol samponul si balsamul pentru un efect mai bun, care sa dureze aprox 24h)

1 răspuns:
| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Buna!

Eu am folosit toata gama Asia Straight. Inafara ca mi-a facut parul mai moale si i-a dat mai mult luciu nu l-a indreptat absolut deloc.