| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Eu am parul intre drept si ondulat. Adica este destul de drept... dar la varfuri e asa... intors in sus si nu sunt asa multumita. Am auzit de samponul si balsamul NIVEA- Straight and Easy. Este bun de ceva? Imi face parul drept (mai drept decat e)?

funditaa! :X

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Să ştii, că în general, şampoanele nu fac ce spun că fac. Balsamurile da, uneori, sau cel puţin au ceva efect.
Dacă ai posibilitatea, îndreaptă-ţi părul, doar la vârfuri, dacă nu, lasă-l aşa happy

| HeLLoKiittyGirl explică (pentru DakotaRoyse):

Am placa de par si mi l-am indreptat mai demult dar il arde si nu imi place :d

| DakotaRoyse a răspuns (pentru HeLLoKiittyGirl):

Atunci, eventual încearcă să îţi îndrepţi vârfurile pieptănându-le în direcţia opusă în care se ondulează şi dă-l cu un fixativ bun happy

| VeveAnn a răspuns:

Eu cunosc o persoana care are si mi-a zis ca e foarte multumita. si eu am aceiasi problema si am sa-l incerc