| CuriosulDubios a întrebat:

Este bine sa folosesc Zineryt crema in combinatie cu masti naturale? (miere si scortisoara) pentru combaterea acneei. Dimineata si seara sa aplic crema iau la pranz sa imi fac cate o masca o data la 2-3 zile.

Răspuns Câştigător
| Aiden a răspuns:

Eu nu aş putea să îţi spun dacă este sau nu bine pentru că nu sunt dermatolog. Pot însă să îţi recomand o metodă mult mai eficientă decât varianta de mai sus, şi anume lămâia. Procedezi astfel: o tai pe jumătate şi te ungi cu sucul ei pe faţă apoi aştepţi 30 de minute şi te cureţi cu apă rece. Pentru mine a funcţionat excelent. Aspectul tenului s-a îmbunătăţit mult după 3-4 zile. Succes!