| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu am parul destul de mare pentru un baiat dar cam inegal in unele parti, asa ma tunde mereu laughing), Ce s-ar intampla daca m-as tunde la 0 sau ma rog, la 1, vreau sa o fac vara urmatoare, am 2 varteje si imi sta parul doar intr-o parte ridicat, imi place cum imi sta, dar mereu am vrut sa-mi stea pe spate

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Daca asa te tunde mereu si nu-ti place cine te pune sa te tunzi la acelasi tip? Tunde-te scurt si lasa-l sa creasca. Asta am facut si eu prin martie, iar acum am parul perfect si m-am tuns doar la salon calumea, daca te tunzi scurt si o sa-ti creasca parul mare si te tunzi tot acolo nu rezolvi nimic.

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

M-am tuns la saloane diferite, si vad ca e prea tarziu sa mi-l mai repare, o sa ma tund la vara scurt, am o intrebare, acum parul tau sta cum vrei tu sau cum vrea el, gen poti sa te joci cu el si altele

| RobertMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pai până acum 2 săptămâni nu am luat deloc de sus, mă tundeam doar în părți pierdut, iar acum două săptămâni i-am zis la frizer să îl ia egal și să îl fileze bine, iar acum sta foarte ok, poți să-l aranjezi, eu îl fac cu ceară și tot așa am doua varteje în spate, sta puțin ridicat acolo, dar n-ai ce sa faci, eu zic că e super ok și așa. Acum aștept să mai crească cam o lună sus și îl fliez iar.