| Puffulets a întrebat:

Eu am parul lung. aproape de mijloc. Maine seara urmeaza sa ma vopsesc bruneta si as fi vrut sa ma tund pentru ca vreau sa-i dau o forma. Am avut breton drept si acum a crescut putin, si nu stiu exact daca pot sa fac ceva la par in acest moment. Faza e ca nu este ars aproape deloc. M-am gandit sa il las sa mai creasca cateva luni si sa ma tund prin luna Martie, astfel incat sa se mai arda pana atunci si sa imi creasca si bretonul, sa ramana si ceva din par adica sa nu fie foarte scurt:d. Voi ce spuneti? Ma tund acum sau mai astept?kiss

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai multe referințe pentru un tuns frumos: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Puffulets explică:

Raspunsul asta e din lipsa de ocupatie cumva?rolling on the floor Cred ca ai depus foarte mult efort pentru a scrie acest comentariu. Ti-ai stors si ultima picatura de creier pe care o mai aveai. oricum mersi pentru atentielaughing. te mai astept si alta data. Byewave

| poortoocaalaa a răspuns:

Eu zic sa mai astepti... am avut si eu paul lung dar dintr-o prostie, (pentru ca am vrut sa ma dau tare cu noua "freza", m-am tuns ), nu face greseala asta... ( sau daca vrei du-te la un herstilist si iti va spunde el cum e bine sa te tunzi sau daca sa te tunzi, nu trebuie neaparat sa te si tunzi la el, poti doar sa il intrebi ). sfatul meu si sper ca o sa il iei in considerarewinking