| Iepurash_7010 a întrebat:

Salut.[Fundoy ] Ma joc imvu si imi intra foarte multi virusi in calculator, am 2 antivirusi pe nume Avira si Norton dar vad ca nu sunt tare buni.Imi puteti da un antivirus bun cu situ de pe care sal down. Merci :* [ Scuze pentru categorie; d ]

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai si eu joc imvu si am AVAST happy este chiar ffff bun mie nu mi-a intrat nici un virus

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu folosi mai multi antivirusi ca nu o sa iti foloseasca la nimic. Se vor anula unul pe celalalt, cu rezultat 0. (Fiecare dintre antivirusi percepe un program asemanator ca fiind virus). Dezinstaleaza Norton si ramai doar cu Avira. Sau cum vrei.

| r2d2 a răspuns:

In primul rand, niciodata un PC nu trebuie sa aiba mai mult de un antivirus. Daca sunt 2 ca in cazul de fata, se vor bate cap in cap, pentru a anihila primul virusul; si uite asa nu o sa mai functioneze cum trebuie PC-ul. Trebuie sa-l dezinstalezi pe unu din ei. Eu folosesc Avira pe laptop si sunt foarte multumita de el... iar pe PC folosesc Norton si sunt mai mult decat dezamagita. BTW: daca vezi ca iti intra virusi, de ce continui sa te joci jocul ala? O sa ajungi sa iti reformatezi PC din cauza lui =)

| danny99 a răspuns:

Kaspercky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc avast si nu am nici o problema: http://www.avast.com/en-eu/free-antivirus-download
Dar dupa ce il instalezi si tot tacamul da scan system si sterge virusii!
Succes funda?

| d3 a răspuns:

AVG Antivirus de pe download.cnet

| FragenSieMIr a răspuns:

Iti recomand AVG FREE ANTIVIRUS [search on google]

| Rocssi a răspuns:

Buna! Si am m-am jucat imvu si trebuie sa ai antivirusul NOD32happy